Головна » Статті » Стихії

ВОДА

ВОДА – стихія знань та перенесення

Водна стихія розглядається в язичництві в кількох варіаціях:

  • загальне сховище, з якого все береться і куди все вертається (транспортація);
  • загальна мудрість, яка все про все знає і розуміє;
  • загальний спокій, але не стабільний;
  • залежність змісту від форми (вища пристосовуваність).

 

Управителями води в язичництві вважається одразу два божества: Велес і Мокоша. Саме тому їх часто згадують як чоловіка та дружину. Хоча належність богів саме до стихій дуже суперечлива. Тому «управителями» стихій богів можна вважати суто умовно. Скоріше за все, боги можуть бути залежні від якихось стихій, а не навпаки.

 

Використання стихії води. Практика обрядів

 

В обрядових діях сама по собі вода не виступає силою. Вода завжди виступає носієм якоїсь сили чи дії. Завжди в обрядах вода слугує засобом передачі з нашого світу в той світ або в зворотному напрямку. Інколи вода окрім носія, виконує функцію сховища. Тобто функція передачі була не тільки в просторі, але й в часі.

Особливою увагою треба відзначити те, що вода не виступає засобом очищення. Ця функція покладена на вогонь. А вода взагалі нічого не робить ані з матерією, ані з інформацією, ані з будь-чим іншим. Вода тільки транспортує.

 

Вода може використовуватись в якості сховища та транспорту інформаційного змісту. Наговорена, наврочена, нашептана, порчена, сильна, здорова (жива), мертва – це все стани води, яка несе з собою набуту інформацію. При контакті з «отримувачем», вода передає не тільки інформацію, а структурує отримувача згідно «заявці». Наприклад, вода набула інформацію оздоровлення і при контакті з об’єктом вона лікує його організм. Хоча та сама вода, без інформаційного наповнення нічого подібного зробити не може.

 

Окремо слід вказати на використання води в якості рідини, що «очищує» помешкання. Насправді ніякого очищення не відбувається. Замість очищення йде «перепрограмування» помешкання під інше інформаційне наповнення. Тому слід дуже уважно розуміти походження тієї води і інформаційних фон тієї людини, що виконує дійство. Часто таке дійство береться виконувати та сама людина, що і стала причиною дисгармонії. Результат не важко передбачити – нічого не змінюється взагалі. Тому однією з головних умов «очищення» помешкання є відсутність під час обряду в помешканні людей та залучення для цієї роботи людини, з бажаним інформаційним фоном.

 

Маловивченим є використання води в якості інструмента передбачення та надання воді якостей передвісника. Для цього потрібні особливі якості читача отриманих даних. Без цього ніякі передбачення не можливі. Але навіть отримання водою інформації не відбувається без залучення додаткових інструментів, що взаємодіють з водою (віск, нитка, попіл, вінок, дзеркало і інше).

 

Тому можна зробити висновок: вода ніколи нічого сама по собі не робить і всі її неймовірні якості в більшості залежать від користувача та керівника дійства. А вода – це тільки інструмент в умілих руках. 

Категорія: Стихії | Додав: Yaroved (03.02.2017) | Автор: Яровед E
Переглядів: 60 | Теги: вода, стихія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar