Головна » 2017 » Март » 21 » Звідки беруться волхви
07:50
Звідки беруться волхви

Звідки беруться волхви 

Після написання посту «Звідки беруться жерці» до мене надійшло кілька питань з приводу «звідки беруться волхви?». І, дивлячись на зацікавленість людей цим питанням, я вирішив дещо розповісти з цього приводу. 

Зразу треба відокремити поняття жерців та волхвів. Жерці – це впорядники релігійних дійств і вони обираються громадою. А волхви – це головна рушійна сила язичництва, без якої воно не може існувати. 

То хто ж такі ці волхви та звідки вони беруться? 
Волхви – це люди, які незалежно від стану та розвитку язичництва, незалежно від існування язичницьких громад та жерців, займаються питаннями: 
- пошуку та збереження язичницьких знань, 
- систематизації цих знань та перетворення їх в зрозумілу форму, 
- розвитку знань та втілення їх в життя, 
- розвитку та життя народу, у відповідності до природних законів. 
Сучасною мовою волхвів можна назвати язичницькими науковцями, дослідниками та головними вчителями. 

Звичайно, що волхви не обов’язково повинні мати громади, послідовників чи навіть слухачів. Деколи волхви навіть умисно відсторонюються від громад, щоб вони не заважали займатися тим, для чого вони живуть. 
Все це більш-менш відомо загалу і додаткового пояснення не потребує. 

Але як стають волхвами? Чи може будь-яка людина стати волхвом і що для цього необхідно? 

Насправді, процес перетворення пересічної людини в волхва НЕ ІСНУЄ!!! Не може проста людина, яка ніколи навіть не виявляла ніяких здібностей, раптом стати волхвом. Цьому неможливо навчити, цього неможливо передати, цього нікому не подаруєш і не купиш. Це в людині або є або його нема. 
Бути волхвом – це те ж саме, що мати вроджені риси обличчя, статури, зовнішності. Хтось росте високий, а хтось малий. Хтось має густе волосся, а хтось рідке. Хтось прагне до музики і зачаровуючи мелодій, а хтось прагне будувати та зводити величні конструкції. 
Тобто бути волхвом – це риса людини, яка народжується разом з народженням самої людини. І тому ця риса не може бути набути чи втрачена. 

Звичайно, багато людей не розуміють свого такого особливого призначення і реалізують себе в інших сферах людського життя і ми знаємо багато людей, що звуться просто талановитими чи геніальними. Але є й ті, що присвячують себе саме язичництву. Хоча і мало таких, але вони є. 

Особливо треба відзначити, що бути волхвом – це зовсім не так цікаво та «круто», як здається на перший погляд. Волхви зовсім не такі, як їх уявляє більшість. 
Це прості, часто заклопотані люди, яким сумно дивитись на недосконалий світ. Вони набагато краще розуміють все те неподобство, що коїться навколо. Вони набагато краще бачать, що і де робиться не так і хто в тому винен. Вони набагато краще за всіх, розуміють, чому світ не стає краще, ніж він є. І, що найважче, вони ніколи не можуть позбутися того важкого тягаря, що поклала на них природа. 
Бути волхвом – це бути незрозумілим, це бути першим там, де ніхто ще не був, це відповідати не тільки за себе, це робити те, що ніхто не зробить за тебе, це вирішувати задачі, які більшістю навіть не сприймаються за задачу, це відхилити свої власні бажання на користь справи, це забути про спокійне безтурботне життя і ніколи не отримати за все те подяки і навіть розуміння. 
Ось що таке бути волхвом і саме тому більшість з них уникає свого призначення, бо воно дає користь всім, окрім самого волхва.

Категорія: Новини | Переглядів: 51 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar