Головна » 2017 » Апрель » 6 » Витоки язичництва або з ким розмовляють боги
06:55
Витоки язичництва або з ким розмовляють боги

Витоки язичництва або з ким розмовляють боги

Найголовнішим питанням будь-якої віри є походження тих чи інших знань цієї віри. Будь-яка релігія має першоджерело і воно найчастіше є прямим переказом або записом божих слів. Тобто боги самі передають людям свої знання і той, хто їх має – становиться представником цієї релігії.

 

Так само і в язичництві – боги самі передають свою мудрість людям. Люди того навчаються самі і передають цю мудрість наступним поколінням. Якість передачі та самі знання з часом втрачаються і боги поновлюють їх або відступаються від таких своїх послідовників. Все це ви певно чули, читали та бачили на власні очі.

 

При цьому всьому найголовнішим є питання: як саме боги передають знання?

Як це відбувається і як не проґавити цю саму передачу? Або навмисне викликати цю саму передачу?

 

Щоб відповісти на це питання, треба зрозуміти всі його складові:

  1. Кому передаються знання.
  2. Які передаються знання.
  3. Навіщо передаються знання.
  4. Яким чином передаються знання.

 

Тільки відповівши на всі ці питання, можна трохи відкрити процес формування язичницької свідомості і перетворення її в релігію з усіма структурними елементами.

 

Кому передаються знання:

Зрозуміло, що дурню ніхто ніколи передавати ніякі знання не буде. Також зрозуміло, що хліборобу передавати знання про виготовлення металічної зброї теж не дуже розумно. Так само й лікарю розповідати про будову печі недоречно.

Тобто кожна людина потребує своїх знань згідно її рівня свідомості та сфери діяльності. Виходячи з цього зрозуміло, що знання про язичництво богами передаються тому, хто здатен ті знання зрозуміти, має достатній рівень знань про релігії взагалі та головне його заняття життя – язичництво.

Інакше, пересічний язичник, що відвідує обряди 4 рази на рік та весь інший час про язичництво тільки інколи згадує – ніяких знань про язичництво від богів не може отримати взагалі.

 

Які передаються знання:

Про язичництво знання передаються тільки ті, які допомагають формувати світогляд людини. А, вже маючи світогляд, людина відкриває собі всі інші знання сама. Тобто ніхто не буде людям передавати знання про рух крил комара під час польоту або про шлях треби від людини до його далекого пращура. Дається головний принцип цих явищ та подій, і вже людина, маючи розум, з того робить висновки. Рівень розвитку людини дозволяє розкрити механізми та складові будь-якого явища тільки до певного моменту. Далі розуміння відбудеться тільки за наявності більш розвинутого розуму.

Простою мовою: дурень багато знати не може, але кожен в порівнянні з більш розумною людиною є дурнем.

 

Навіщо передаються знання:

Знання – це така сама частина природи, як і будь-що інше. Світ створений не тільки з матеріальних елементів, а й має багато не матеріальних складових. Інформаційне наповнення речей, явищ, процесів, послідовностей та самої людини робить світ таким, яким ми його знаємо. Без інформації все навколо втрачає свій зміст та сенс.

Саме тією інформацією, що робить нас частиною природи та всесвіту – є мудрість, яку передають нам боги. Ці знання нам так само необхідні, як і повітря, вода, земля та вогонь.

 

Яким чином передаються знання:

Зрозуміло, що знання від богів не приходять по e-mail або в sms-повідомленні. Також їх ніхто не приносить в друкованому вигляді з «божої друкарні». Знання отримує людина у вигляді власних висновків та відкриттів.

Тобто людина, займаючись своєю постійною справою та усвідомлюючи своє місце в всесвіті, вивчає навколишній світ, його будову та закони, взаємодіє з всесвітом та набуває досвіду, вносить корегування в своє переконання та бачення. І от результатом такого життя є висновки. Їх багато: малі та великі, остаточні та проміжні, загальні та локальні, зв’язані між собою та опосередковані.

Всі ці висновки й складають ті знання, що є мудрістю богів. Саме боги, являючи собою образи законів та правил існування всесвіту, є в основі будь-якого висновку, що зробила людина.

 

Особливо слід зазначити, що кожний народ має свою власну ментальність. Через призму цієї ментальності представник народу робить свої висновки та розуміння всесвіту.

Знання та мудрість від богів одного народу будуть завжди мати свої, характерні тільки цьому одному народу, риси.

Саме це й є народним світоглядом, який ми називаємо язичництвом.

Категорія: Новини | Переглядів: 57 | Додав: Yaroved | Теги: язичництво, боги, знання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar