Головна » 2017 » Май » 10 » Телегонія та "закони ріта". Маячня та вигадки рабовласників
07:45
Телегонія та "закони ріта". Маячня та вигадки рабовласників

Телегонія та "закони ріта". Маячня та вигадки рабовласників

Нещодавно стикнувся з тим, що серед язичників досі блукає уявлення про телегонію і її вплив на спадковість дітей. Дехто називає це явище законами Ріта, дехто називає спадковими законами, інколи зустрічаються назви схожі на закони цнотливості, але суті це не змінює. 

Суть маячні під назвою «телегонія» полягає в тому, що начебто будь-яка дитина жінки успадковує не тільки риси чоловіка, від якого вона зачата, але й всіх попередніх статевих партнерів жінки, які були в неї до цього. Хтось каже про фізичну спадковість, хтось про енергетичну, хтось взагалі про якусь з вигаданим новим словом. Серед довбославів (послідовників Хіневича та Асова) є назва «Закони Ріта» і ціла система та теорія переходу спадкових елементів від першого статевого партнера до всіх дітей жінки незалежно від фізичного батьківства. 

Звісно, що все це дурість та маячня, що не має нічого спільного з реальністю. З цього приводу можна наводити багато спростувань такого явища, але ви їх самі можете знайти в необмеженій кількості в мережі інтернет. Цікавішим є інша сторона існування цих думок та тверджень в язичницькому середовищі і їх відповідність язичницьким уявленням. 

Чому ж ці думки взагалі з’явилися в язичництві? І чому вони так міцно в ньому закріпилися? 
Виявляється, що думки про телегонію здебільшого находять собі прихисток в головах чоловіків, що неспроможні втримати жінку біля себе та невпевнені в тому, що вони виховують своїх дітей. Тобто ця маячня про телегонію вигідна тільки для створення стримуючого фактору жінок. Ця теорія слугує тільки чоловікам, які сприймають жінку виключно як власність. А цнота жінки та її «чистота» - це як документ на підтвердження власності на майно. Ті самі правила діють при захопленні земель чи майна: хто перший схопив – тому і належить. 
В давнину складно було визначити спадковість та батьківство, тому були вигадані подібні теорії в Європі. Але найцікавішим є наслідки цієї теорії. Вони полягають в тому, що в середньовіччі в Європі утворилося право першої ночі, яким користувалися багато управителів різних земель. 
Полягає право першої ночі в тому, що коли будь-яка жінка виходила заміж, то першим чоловіком, який вступав з нею в статеві відношення – був найкращій чоловік поселення. Звісно, що це завжди був управитель земель. Робилося це начебто з метою утримання народу від деградації та вимирання, щоб народжувалися "кращі з кращих". Інколи за порушення цього права, коли жінка була в ліжку вперше не з управителем, а таки з коханим, її могли стратити як неблагонадійну. Право першої ночі подекуди існувало ще в 16 столітті. 

То тепер в мене питання до поборників телегонії: ви згодні, щоб ваших жінок та дочок «енергетично покращували»? 
А в своїх жінок та дочок ви спитали згоди? 
Невже, окрім такої маячні, ви нічим не можете втримати та зацікавити жінку? 

І ще одне на останок. 
В язичницькі часи нашого народу статеві відносини були набагато простішими. Не було такої упередженості щодо подружньої зради та заборон дошлюбного сексу. Не було маячні про телегонію та щось подібне. Все було природнім. 
Люди кохали один одного і не уявляли життя без своєї половинки. Жінки йшли добровільно на той світ за коханими, бо не могли дихати на цьому світі без нього. Чоловіки йшли світ за очі, аби віднайти свою кохану чи визволити з неволі. І нікого не цікавила цнота чи "чистота". Важливим було почуття.

А найголовніше – жінки та чоловіки були рівні в правах. Саме ця відмінність кидалася в очі всім іноземцям, що приходили на наші землі. 
Тож шануйте своїх жінок і сприймайте їх як рівних собі, а не як майно, на яке треба довести та закріпити право власності.

Категорія: Новини | Переглядів: 67 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar