Головна » 2017 » Март » 24 » Що таке язичництво
13:19
Що таке язичництво

Я хочу сказати всім, хто каже, що: 

«Язичництво – це одягатися тільки в аутентичний одяг язичницьких часів» - перш за все змініть свої труси, бо вони вже точно не відповідають язичницькому вбранню. 

«Язичництво – це відмова від сучасних наукових здобутків на користь давнім знаряддям» - вимкніть пристрій, завдяки якому ви це читаєте, і ніколи більше навіть не вмикайте світло в своїй оселі. 

«Язичництво – це побутове життя язичницьких часів» - ходіть зимою в морози до туалету, що не в приміщенні, а надворі, а своїм жінкам забороніть користуватися сучасними гігієнічними засобами. 

«Язичництво – це фольклор та святкування аграрних свят» - коли останнього разу ви боронили (не захищали, а саме боронили від слова «борона») ріллю, жали жито та в’язали його в снопи, хтось з вас вміє клепати косу або знає навіщо до коси потрібні грабки? То якщо в вас нема навіть латки власної землі, то яке відношення ви маєте до аграрних свят? Доречи, помідори та картопля – це не аграрні культури часів язичництва. 

«Язичництво – це магічні дії та чаклунство» - зробіть бодай погоду у власному місті прийнятною, а то останні роки вона геть нікого не влаштовує. Всі спадкові слов’янські маги та чаклуни чомусь все можуть начаклувати гарної вчасної погоди, а ще менше начакловують грошей і тому постійно вимагають їх. Жоден з так званих чаклунів не може підтвердити навіть найменшого вміння, з тих про які каже. 

«Язичництво – це медитація та самоспоглядання» - сходіть до східних мудреців і розкажіть їм, що медитацію винайшли ваші пращури, ото реготу буде. 

«Язичництво – це шлях воїна» - йдіть вже на війну і не повертайтесь, бо мирне життя з сім’ями, вихованням дітей, обробкою землі, розведенням тварин, спілкуванням з природою навколо, складанням пісень, написанням книжок, розвитком наук та культури – все не для вас і вам не потрібне. 

«Язичництво – це звичай та традиція» - кидайте свої шкідливі звички, бо через пару поколінь вони стануть звичаєм, також припиніть по п’ятницях жерти хмільне пійло, бо ваші онуки сприйматимуть те за традицію. Саме так вони народжуються ті звичаї та традиції і саме тому їх відроджувати нема сенсу, бо язичницького в них з роду не було нічого. 

Язичництво – це світогляд, світосприйняття та система оцінювання, система спілкування, система взаємодії людини з навколишнім світом. 
І це спілкування та взаємодія відбувається через образи язичництва (боги, духи, світи, стихії), які створені сотнями поколінь наших пращурів та передані нам у вигляді ментальності та народної культури. 
Тому засади язичництва повинні постійно переглядатися та корегуватися у відповідність до останніх здобутків людства, а не бути непорушними тисячі років. 
Тому язичництво, що було 1000 років тому не відповідає вимогам та потребам сьогодення. 
Тому все, що є язичницьким – це тільки в самій людині, а не ззовні. 
Тому язичник – тільки ти сам, а не те, що тебе оточує.

Категорія: Новини | Переглядів: 69 | Додав: Yaroved | Теги: світогляд, правда, початківець, питання, язичництво, Відповіді | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar