Головна » 2017 » Март » 24 » Попередження при народженні або сенс язичницького життя
17:24
Попередження при народженні або сенс язичницького життя

Кожне народження людини повинно супроводжуватися поясненням: чому й навіщо вона народилася, а також пояснення головних правил життя. Все інше - омана.

Ти не вибирав народжуватися чи ні. Твої батьки захотіли тебе. Ти результат злиття їх генетичного матеріалу. Ніхто не питав тебе - ти хочеш народжуватися чи ні. Звичайно, є точка зору, що в космічному чертозі ти сам вибираєш ким і у кого народитися, але залишимо це бачення для пабліків у стилі "у пошуках просвітлення". 
Народжуватися ти не хотів. Мати виштовхнула тебе з себе об'ємними і методичними скороченнями м'язів свого тіла. Чесно кажучи, ти мало не здурів від нестерпного потоку світлових частинок, що потрапили в твої очі, від руху якихось істот, від їх голосів і від холодного, порівняно з утробою матері, зовнішнього простору. 
З цього моменту ми всі стаємо психічно хворими, досвід народження сам по собі повністю руйнує нашу колишню картину життя. Це перехід за межу зі світу тепла, спокою і бездіяльності в світ холодний, хаотичний і активний. Світ людей. 
І ти, народившись, стаєш його частиною. Назад не повернутися. Пауз немає. Чекпоінтів і збережень теж. Гру в існування розпочато. У тебе є вроджені расові здібності, підвищені ті чи інші характеристики (спритність/сила/інтелект/дух), генетичні слабкості і сильні сторони, таланти і дари. Персонажа ти теж не вибирав. Велич і неупередженість вселенського хаосу рандомно наділила тебе біологічним та психологічним потенціалом, обличчям і тілом. Ти нічого з цього не вибирав, більше того, тобі потрібні десятки років, що б усвідомити на що ти здатний, а що в тебе не виходить зовсім, що для тебе важливо, а що ні.

У сучасному суспільстві, що б не витрачати на це багато часу, є спеціальні моди диференціації: Системно-векторна психологія, Дизайн Людини, Фізіогноміка і т. п. Вибирай моди на свій смак та завантажуй. Це значно полегшить тобі гру в існування. Крім модів, допомагають розібратися у своїй психіці є і вражаюча кількість модів, які допомагають тобі добувати ресурс (гроші) сотнями різних способів, змінювати своє здоров'я, тіло, свідомість. Моди є абсолютно на будь-які випадки життя. Хочеш навчитися професійно трясти дупою під електронну музику - будь ласка. Хочеш спокушати іншу стать на злягання - будь ласка. Хочеш виходити в астрал і спілкуватися з предками - будь ласка. Хочеш літати на ракетах в космос - будь ласка. Обирай мод, який подобається, плати та завантажуй. Якісь моди марні, які дуже ефективні. Якісь підійдуть одній людині більше, ніж іншому. У будь-якому випадку у тебе є можливість. 

У тебе не вийде прожити життя без болю, ти з неї народжений. 
Не вийде прожити життя, уникаючи дії, ти дією народжений. 
Не вийде прожити життя, уникаючи холоду, спеки, людей, стресу, небезпеки, дурниці, рішень, хвороб, помилок. 
Ти знаходишся у грі, де все це існує, це прошито у цій програмі. 

Раз так, зустрінься з усіма цими аспектами. Люди кажуть, що в житті потрібно все спробувати, але як правило, пробують тільки те, що приємно їх психіці, а те, що дискомфортно - уникають. 
Ти народжений з дискомфорту! 
Він прошитий в тобі. Зустрінь його з посмішкою! 
Встань під холодний душ. Холод природний. 
Поранься. Твої тканини відновлюются. 
Напруж свої м'язи. Твої предки напружували свої м'язи щодня, що б вижити і дати життя тобі. 
Побіжи на цю дорогу і пробіжи, скільки зможеш. Твої ноги створені для цього. 
Стрибни з парашутом. Усі покоління людей до тебе мріяли відчути себе птахом хоч на мить, а ти просираєш безцінний дар наукового прогресу. 
Пізнавай світ і розширюй свідомість. Твій мозок створений для цього. Знайди однодумців. Тварина всередині тебе хоче в зграю і хоче підтримки. 
Іди подерись в спарингу. Жінки і чоловіки різних народів воювали і гинули, а ти боїшся отримати не смертельний удар рукавичкою?
Піднімися на гору. 
Стрибни в ополонку. 
Підніми руки. Поголодай. Кричи. Танцюй. Створюй. Досягай. Марнуй. Дізнавайся. Забувай. Будь правим. Помиляйся. Це природно. Це прошито в тобі від народження. Це і є ти.

І якщо світ назве це божевіллям - будь божевільним. 
Але насправді це називається - природне життя, а таке розуміння життя називається язичництвом. Тож будь язичником назавжди.

Категорія: Новини | Переглядів: 81 | Додав: Yaroved | Теги: життя, сенс, мета, зміст, язичництво, Народження | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar