Головна » 2017 » Март » 19 » Омана, яка вбиває язичництво
19:44
Омана, яка вбиває язичництво

Омана, яка вбиває язичництво 

Ви знаєте, що в язичництві існує омана, яка його вбиває та не дає розвитку. Навіть не існує шансу на те, щоб язичництво ставало на ноги, бо існує одна велика омана, яку нам насадили перші «провідники» рідновірства. 
Спочатку вони язичництво замінили якимось новітнім «рідновірством» та змусили всіх сприймати язичництво нашого народу тільки у порівнянні з ними. Але це не найстрашніше, що вони могли зробити з язичництвом. 
Найстрашніше є те, що вони замість язичництва нам насадили традицію та звичай. 

Якщо хтось не знає, то звичай – це основна форма регулювання поводження, правила поведінки, які склалися внаслідок їх практичного застосування протягом тривалого часу серед людей і уособлювали собою підсумок історичного досвіду. 
Традиція (від лат. traditio — передача) — це елементи культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються протягом тривалого часу. 

А тепер поясніть мені яким чином звичай та традиція пов’язані з уявленням про всесвіт та богів? 
Відповідь проста та очевидна усім – НІЯК!!! 
Звичай та традиція – це механізми регулювання побуту людей та слугують для його спрощення. Тобто вони утворились тому, що людям так було зручніше та легше. Люди це повторювали, відточували та зводили у правила життя, що забезпечують легше життя. 
Обрядова частина звичаїв та традиції – це і є системний підхід в закріпленні правил життя через особливий ритуал, який запам’ятовується краще і передається всім іншим. 

А тепер щодо язичництва. 
Язичництво – це релігія, вірування, система уявлень, система світосприйняття та світорозуміння, уявлення про світобудову, механізм спілкування з богами та пращурами, система взаємодії з природою та навколишнім середовищем для отримання бажаного результату, а також система та механізм пояснення явищ природи та їх взаємодії з людиною. 

Перечитайте визначення язичництва, а потім визначення звичаю та традиції. А після того, спробуйте їх поєднати. 
Вам не здається, що це речі дещо несумісні та мають відношення до різних сторін життя людини? Мені саме так і здається. 

А тепер я вам наведу приклад створення звичаю та традиції. 
Уявіть, що в якійсь сім’ї голова родини був шульга та їв лівою рукою. За ним повторювали його діти, а потім і онуки. Ця родина розрослася та стала в основі формування села. Через століття в цьому селі майже всі їли лівою рукою. І саме таке явище має назву – ЗВИЧАЙ!!! 
Тепер уявіть, що в тому самому селі восени всі збиралися на ярмарок. І щоб ніхто не відстав від загалу, голосно співали пісні. При цьому пісні були з підсвистуванням, щоб голосніше було та їх чули навіть в хатах. І так стали робити перед кожним ярмарком чи зборами людей села. Навіть коли ярмарки зникли, люди продовжували восени збиратись та співати пісні і свистом викликати людей з дворів. І саме таке явище має назву – ТРАДИЦІЯ!!! 

Вам не здається, що в якості звичаю та традиції до нас могли дійти такі речі, які ніяким чином не відображають вірування та розуміння богів нашими далекими пращурами. Я вам більше скажу – язичництва там взагалі нема. 
Язичництво береглося волхвами та жерцями. Хоча останні більше берегли саме звичаї та традиції. 

Саме тому звичаї та традиції в усіх різні, бо вони створювались на місцях кожна окремо для власних потреб. Кожне село і навіть сім’я мають свої власні звичаї та традиції, і вони ніяк не стосуються вірувань та розуміння богів. І саме тому воно не може бути відроджене, бо воно в кожного своє і що саме відроджувати – ніхто не розуміє. 
Натомість язичництво повинно бути однакове, бо боги і природа нашого народу однакова. 

Тому я ще раз наполегливо прошу не шукати язичництво там, де його нема. 
Язичництво створене людьми для людей і повинно відображати всі знання людства, які зібрані в образах богів та їх взаємин між собою та людьми. 
Саме це і буде те язичництво, яке шукають мільйони, але з означених причин не можуть ніяк знайти. 

Категорія: Новини | Переглядів: 67 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar