Головна » 2017 » Январь » 16 » Навіщо ми живемо
10:18
Навіщо ми живемо

Навіщо ми живемо? 


Язичницький погляд 

Якщо вже ми кажемо, що язичництво робить нас цілісними і гармонізую нас з природою та всесвітом, то логічно буде припустити, що воно відповідає на питання: Навіщо ми живемо? 
Це питання, яке ставить перед собою кожна розумна людина, а дехто на це питання намагається відповісти все своє життя. 
Це питання головне, бо відповідь на нього примушує людей долати неймовірні перешкоди і жити далі, незважаючи ні на що. 

Так в чому ж таки полягає головна мета нашого життя? 
Певно, в кожного буде своя відповідь. Але я спробую відповісти узагальнено з точки зору язичництва. 
Для того, щоб відповісти на питання про мету життя, треба спочатку зрозуміти взагалі що таке життя. Звернемося за допомогою до найкращих науковців та мудреців за всю історію людства. І от що вони говорять: 

Життя визначається як форма існування матерії, найхарактернішими рисами якої є обмін речовин, самооновлення та самовідтворення. 
Наведене розуміння життя – це 1% від того, що людство розуміє під словом «життя». Але що відрізняє життя людини від життя будь-якого іншого живого організму? Чому природі потрібно було народити саме людину, а не якогось звіра? 
Щоб хто не казав, а людина від інших живих організмів насамперед відрізняється швидкістю та способами обробки інформації та набуття життєвого досвіду. Тобто людина по своєму задуму природи народжується для більш швидкої та більш досконалої обробки інформації та перетворення її у форму життєвого досвіду. Але як і всі інші форми життя – людина має передати свій досвід тим, хто її продовжить – своїм власним дітям. 

Тобто ми підійшли до відповіді на наше головне питання: Навіщо ми живемо? 
Ми живемо для того, щоб протягом свого життя зібрати та перетворити найбільшу кількість інформації в свій власний життєвий досвід з передачею його наступним поколінням. 
Але є досвід особистий. Декілька особистих складають досвід сімейний. Декілька сімейних складають досвід родинний. Декілька родинних складають досвід народний. 
А декілька народних складають досвід загальнолюдський, що є найвищою формою життєвого людського досвіду. 

Тому, виходячи з викладеного, життя нам надано для того, щоб ми щось набули потрібного для майбутніх поколінь і передали це їм. Також природно, що ми повинні своїм дітям залишити та передати все в кращому стані, ніж отримали. І з цього ми можемо зробити висновок, який повністю доповнює нашу відповідь – покращення отриманого досвіду. 

Загальний висновок: 
Ми, тобто люди, народжені та живемо для того, щоб отримувати та переробляти інформацію та досвід всіх попередніх поколінь для формування і передачі досвіду майбутнім поколінням в більш досконалому та покращеному вигляді. 
А так як в кожного народу свої власні «попередні покоління», то існує в кожного народу і своє власне надбання життєвого досвіду, що зветься традиція та звичай. А традиція та звичай, що живуть в народі протягом всього його існування та набувають спільних рис - це язичництво. 
Все інше можуть зробити в природі не лише люди.

Категорія: Новини | Переглядів: 57 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar