Головна » 2017 » Апрель » 20 » Лікарі сучасні та знахарі давні
07:06
Лікарі сучасні та знахарі давні

Лікарі сучасні та знахарі давні
УВАГА. Читати всім, хто намагається лікуватись «давніми» способами. 

Нещодавно до мене звернулись за допомогою. Допомоги потребувала жінка, яка страждала від хвороб суглобів і мене просили підказати гарного травника чи знахаря. 
Я відмовив цій людині і сказав, що перш за все треба міняти свідомість людини, а потім лікуватись. Жоден лікар не вилікує того, хто вважає себе розумнішим за лікаря. 

І ось чому я так відповів. 
По-перше, не існує зараз язичницьких лікарів, знахарів, травників, «зільників», «лєчців» і подібних «фахівців». Всі книжки та джерела так званої «народної» медицини – це відомі всім книжки, що були складені в християнських монастирях та «бóльницах». На сьогодні відомо близько 250 подібних трактатів. 
Але мало кому відомо. Що міститься в цих книжках і чи можна беззастережно використовувати ті рецепти для лікування хвороб. Давайте поглянемо. 

Що стосується ліків тваринного походження, то треба насамперед згадати сиру печінку тріски, кобиляче молоко і панти оленя. Лікувальні засоби мінерального походження використовувалися також часто. Розтертий в порошок хризоліт приймали всередину при болях в животі. Жінки носили прикраси з яхонта для полегшення пологів. Широко використовувалися лікувальні властивості оцту і мідного купоросу, скипидару і селітри, «сірчаного каменю» і миш'яку, срібла, ртуті, сурми. 
Відомі «поради», де радили наступне «лікування»: 
«…для лікування якоїсь хвороби, що в тебе є, знайди відповідне місце на іконі благодатній та зішкрябни з неї трохи для себе, висуши, перетовчи та пий з водою потроху, допоки хвороба не мине…». 
Подібні «зшкрябування» згадуються в описах язичницьких дій з істуканами. Особливою «пошаною» користувалась фарба на очах та губах зображень богів. 

Також не слід забувати, що незважаючи на «геніальність» давніх лікарів, на теренах нашого народу відбувались постійні мори (епідемії смертельних хвороб). 
Ось вам згадки з літописів: 
В Києві в 1092 році «многие человеки умирали различными недугами». 
Далі «в лето в 6738 (1230 год)... бысть мор в Смоленске, створиша 4 скуделницы в дву положишь 16000, а в третью 7000, а в четвертую 9000. Се же зло бысть по два лета». 
Інший літопис сповщає, що в 1417 році: «..мор бысть страшен зело на люди в Великом Новгороде и в Пскове, и в Ладозе, и в Руси». 
І це не просто масова хвороба, а саме смертельна недуга, що забирала життя більшості населення. 
Причиною поширення хвороб була відсутність простих санітарних норм. Не дарма пологи і всі лікування відбувались в банях, бо це було найчистіше приміщення. А тепер уявіть наскільки воно було чистим, якщо бані тих часів топилися «по чорному», тобто без димаря, а дим виходив просто крізь двері. 

Подивимось, про що кажуть нам археологи. А виявляється, що археологія часів язичництва нашого народу зробила аналіз тіл на вік. І вийшло, що серед знайдених тіл всього 3% належать людям старше 40 років. А старше 60 років взагалі всього 0,5%. 
Тобто, незважаючи на «неперевершеність» давньої язичницької медицини, вік людини був занадто малим в порівнянні з сучасниками. Казки про сивих волхвів були всього казками, що не мають підтверджень в археології. Всі поховання до 10 століття не містять скелета, що належав людині старішої за 70 років. 
Та що там давні часи? У Російській імперії в 1896-1897 роках середня тривалість життя... складала всього лише 32 роки(!). У ті ж часи: Англія - 33, Белльгия - 32, Голландія - 34 роки. Тобто ця ситуація була не виключенням, а типовим станом людства. 

З усього наведеного можна зробити тільки єдиний висновок: 
Сучасна медицина – це наука, яка на 1000 років випереджає знання язичницьких знахарів. Завдяки саме сучасній медицині термін життя збільшився майже в 2 рази. 
Сучасна медицина лікує не менше 500 хвороб, що ще 100 років тому вважалися невиліковними і призводили до смерті. 
Сучасна медицина – це запорука найбільшого відновлення організму після хвороби. 

А те, що ви не маєте доступу до сучасного лікування – це не привід звертатися до маячні давніх лікарів та займатися самолікуванням. 
Майже ніхто не лізе лагодити комп’ютер, якщо не тямить в його конструкції. Але чомусь всі лізуть лагодити набагато складніший механізм – людське тіло. 
Цією справою повинні займатися фахівці. А наше з вами завдання полягає тільки в тому, щоб забезпечити самим собі доступ до найкращих фахівців з медицини. 
Іншого кращого лікування просто не існує.

Категорія: Новини | Переглядів: 120 | Додав: Yaroved | Теги: знахар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar