Головна » 2017 » Март » 18 » Коли настає рівнодення
20:19
Коли настає рівнодення

Коли настає рівнодення? 
або чому на дату рівнодення день більше ніж ніч 
(нижче є російськомовний текст/ниже есть русскоязычный текст)

Скоро, тобто 20 березня 2017 року, ми будемо зустрічати таке величне явище, як весняне рівнодення. Всі язичники світу відзначають цю подію і вона є однією з найважливіших в календарі свят. 
Сама по собі назва «Рівнодення» каже про те, що в цю дату день та ніч мають однакову довжину. Тобто день дорівнює 12 годин та ніч дорівнює 12 годин. 

АЛЕ...
Найцікавішим є той факт, що розрахунок цієї дати роблять астрономи, а не язичники. Тому в ці розрахунки закралася похибка, про яку мало хто підозрює. 
Справа в тому, що для астрономів день починається в момент, коли центр сонячного диску перетинає обрій і прямує вверх. Також і закінчення дня наступає в момент, коли центр сонячного диска перетинає обрій в зворотному напрямку. 
Але вийдіть рано в ранці та зустріньте день. Коли для вас він настане? Правильно – під час першої появи краю сонця. А ця мить настає набагато раніше, ніж центр сонячного диску перетне обрій. Та й ніч настає після того, як за обрій сонце сховається все повністю, а не тільки центр сонячного диску. 

Більш детально: 
20 березня 2017 року в Києві 
тривалість дня становитиме 12 годин 12 хвилин 15 секунд, 
а тривалість ночі відповідно 11 годин 47 хвилин 45 секунд. 

Справжня дата, коли ніч та день рівні – 17 березня 2017 року. І то, тільки умовно, бо тривалість дня на цю дату складала 12 годин 0 хвилин 46 секунд. 
(доречи це день народження автора статті :) ). 

Але залишимо викладки та пошуки похибок науковцям. Хай вони самі собі пояснюють що де і коли відбувається. Але язичники відзначали свої свята не за формулами, а за тим, що вони могли спостерігати навколо. Логічним буде припустити, що сучасне розуміння рівнодення значно відрізняється від колишнього. І це черговий приклад того, що сучасні язичники, жерці та волхви здебільшого дивляться в інтернет та наукові довідники, а не на небо. 
Але природа не там, а навколо нас! 

=========================================
Когда наступает равноденствие? 
или почему в дату равноденствия день больше чем ночь 

Скоро, то есть 20 марта 2017 года, мы будем встречать такое величественное явление, как весеннее равноденствие. Все язычники мира отмечают это событие и оно является одним из важнейших в календаре праздников. 
Само по себе название «Равноденствие» говорит о том, что в эту дату день и ночь имеют одинаковую длину. То есть день равен 12 часам и ночь равна 12 часам. 

НО...
Наиболее интересным является тот факт, что расчет этой даты делают астрономы, а не язычники. Поэтому в эти расчеты закралась ошибка, о которой мало кто подозревает. 
Дело в том, что для астрономов день начинается в момент, когда центр солнечного диска пересекает горизонт и направляется вверх. Также и окончание дня наступает в момент, когда центр солнечного диска пересекает горизонт в обратном направлении. 
Но выйдите рано утром и встречайте день. Когда для вас он наступит? Правильно – во время первого появления края солнца. А этот момент наступает гораздо раньше, чем центр солнечного диска пересечет горизонт. Да и ночь наступает после того, как за горизонт солнце спрячется все полностью, а не только центр солнечного диска. 

Более подробно: 
20 марта 2017 года в Киеве 
продолжительность дня составит 12 часов 12 минут 15 секунд, 
а продолжительность ночи соответственно 11 часов 47 минут 45 секунд. 

Настоящая дата, когда ночь и день равны – 17 марта 2017 года. И то, только условно, потому что продолжительность дня на эту дату составляла 12 часов 0 минут 46 секунд. 
(кстати это день рождения автора статьи :) ). 

Но оставим выкладки и поиски погрешностей ученым. Пусть они сами себе объясняют что где и когда происходит. Ведь язычники отмечали свои праздники не по формулам, а по тому, что они могли наблюдать вокруг. Логичным будет предположить, что современное понимание равноденствия значительно отличается от прежнего. И это очередной пример того, что современные язычники, жрецы и волхвы в основном смотрят в интернет и научные справочники, а не на небо. 

Но природа не там, а вокруг нас!

Категорія: Новини | Переглядів: 50 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar