Головна » 2017 » Январь » 21 » Хто оцінить ваше життя? Найважливіші цінності
22:42
Хто оцінить ваше життя? Найважливіші цінності

Хто оцінить ваше життя?

Що людині справді потрібне в цьому житті? Навіщо було народжуватись, якщо таланить не більше ніж 1% народжених? Щастить дуже не багатьом. Всі інші страждають. І вони страждають не тому, що їм насправді важко жити і вони потребують найнеобхіднішого. А тому що їм не дає покою життя когось іншого.При цьому той «інший» розповідає всім навколо, що саме його життя є найкращім. Він розповідає, що саме його життя – це «справжнє» життя, а життя всіх інших нічого не варте. І йому вірять. Вірять і страждають.

Але якщо хтось, хто за сучасними мірками нікчемний, зможе переконати інших в тому, що його життя варте того, щоб жити і йому не потрібне все те «модне», то йому почнуть навіть заздрити. 
Тобто цінність життя людини не залежить від того, чим вона володіє. 

Цінність залежить від відношення людей, до того, що є в наявності. 
Якщо всі вірять в цінність золота, то хто має золото – той «добився свого в житті». Якщо всі повірять в цінність бруду, то той, хто накопичить найбільше бруду – буде вважатися «успішною» людиною. Будуть цінувати знання, то хто їх накопичить найбільше – буде поважною людиною з поміж усіх. 
Все залежить навіть не від тієї людини, яка володіє тим золотом, брудом чи знаннями. Все залежить від сприйняття іншими того, що є в людини. 

То в нас є два шляхи стати «успішними» і «не даремно жити»: 
Перший – намагатися відповідати світогляду та вподобанням людей. 
Другий – не звертати увагу на думку навколишніх, а жити на власний розсуд. 
Який варіант обираєте ви?

Категорія: Новини | Переглядів: 59 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar