Головна » 2017 » Январь » 16 » Гіпертрофований нацизм
10:17
Гіпертрофований нацизм

Гіпертрофований нацизм. 

В рамках дійства "Ні брехні в рідній вірі".
Арійство в сучасному слов’янському язичництві. 

Чомусь так сталося, що хтось постійно прагне безпідставного звеличення себе за рахунок чогось малозрозумілого більшістю. Саме таким майданчиком пошуку величі та значущості стало язичництво і люди, що називають себе язичниками. 
Способів самодурства та маніпулювання розумом, що застосовуються в язичництві, дуже багато і один з них – це постійне ототожнення слов’ян – язичників з аріями чи арійцями. 

Мало хто навіть розуміє про що мова, але завзято буде повторювати, що «ми ж арії» чи «ми справжні арійці». 

Давайте разом з’ясуємо про що ж таки ведеться мова, коли згадують арійців (аріїв). 
Вперше слово «арії» з’явилося в Індійських ведах. Цим словом позначався якийсь давній народ, про який казали, що він кращій за інших, бо «вірно пожертву дають богам». 
АЛЕ… За Індійськими ведами цей народ існував не пізніше 4-5 тисячоліття до нашої ери. Тобто 6000 – 7000 років тому арійці як плем’я ЗНИКЛИ. І про це кажуть саме ті, хто взагалі людству сповістив про існування аріїв. 

Сучасна історична наука підхопила це слово та використала в якості терміну-позначення спільних рис індоєвропейського типу людини. Тобто, щоб не вимовляти та не писати довжелезний термін «індоєвропейська спільнота людей», прийняли термін – арійці. 
ВСЕ!!! Іншого змісту в цьому терміні ніколи не було і не буде ніколи. 
Так вважали до появи нацизму в Європі. 

Європейський нацизм часів початку 20 століття вхопився за цей термін та оголосив, що існують «істинні арійці» та «споганені або меншовартісні арійці». Тобто навіть нацисти не називали себе «арійцями», а виокремлювали «істинних» поміж усіх. В цьому й полягає той расизм, на якому базується нацизм. На сучасну зрозумілу мову словосполучення «істинний арієць» можна перекласти як «справжній нащадок давніх племен» або «типовий представник народу». 
І це все! 
Ніяких переваг аріїв перед іншими людьми Європи не існує навіть у нацистів. 

Але є спотворене уявлення будови світу у тих, хто постійно шукає величі та зверхньо ставиться навіть до свого власного народу. Доморощені «нацисти» чомусь себе називають арійцями та послідовниками нацизму, при тому цураючись навіть самоназви власного народу. Подібні люди пруть символ свастики скрізь, куди тільки можуть, але виключно в варіації Німеччини середини 20 століття. Чомусь ці нацисти в своїй більшості навіть намагаються вивчити німецьку мову, не знаючи своєї власної, а якщо і знаючи, то не використовуючи її в повсякденні. Отакі сучасні «нацисти» навіть намагаються поширити расизм на теренах України та РФ, копіюючи німецькі політичні гасла часів 2 світової війни. Та вони забувають, що сучасні здобутки науки спростували вже всі відомі теорії «чистої раси». Хоча зрозуміло, що спекуляції щодо цього ніколи не припиняться там, де хтось когось прагне підкорити тільки на підставі «іншої крові». 

Але дам історичну довідку: 
В язичництво сучасності і в рідновірство зокрема, теорії нацизму та расизму потрапили саме з теренів РФ. До цього рідновірство навіть мало надавало уваги свастичній символіці. А на теренах Росії в кінці 20 століття створювались осередки нацизму та окремо утворювались язичницькі громади. Згодом відбулося злиття одних з іншими. Першим з нацистів-язичників був Доброслав (Добровольський), що поширював свої тези серед нацистів та язичників в РФ. Він прагнув поєднання одних з іншими. І це поєднання стало можливим не без участі такої брехні, як вигадки Хіневича та Асова з їх «Слов’яно-арійськими ведами». Все це набуло поширення в лавах фанатів футболу та так званих "скін-хедів". 
В Росії подібне вилилось в відомі події, що отримали назву «Болотна площа». Потім це все було остаточно придушене або взято під повний контроль державними структурами. Відголоски та частини цього руху в дещо зміненому вигляді були і в Україні. Саме ці футбольно-нацистські спільноти стали бойовою рушійною силою на Майдані та залишаються рушійними у війні між Україною та Росією. Але насправді, це все дуже віддалено пов’язане з язичництвом. 

Тому не тягніть в язичництво те, з чим не зможете потім впоратись. А краще взагалі нічого не тягніть, що язичництвом не є. Бо з того може бути біда, а витоки тієї біди ніхто навіть не знатиме.

Категорія: Новини | Переглядів: 56 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar