Головна » 2017 » Апрель » 18 » Елементи релігій, яких не повинно бути в язичництві
12:40
Елементи релігій, яких не повинно бути в язичництві

Елементи релігій, яких не повинно бути в язичництві 

Всі релігії мають одну й ту саму будову. 

Головними принципами, які приваблюють та тримають людей в певній релігії, є: 
1) Неможливість отримання та задоволення релігійних потреб без залучення обрядодія від релігії. 
Тобто, якась частина життя представника (послідовника) релігії неможлива без участі представників культу (священників, жерців та т.п.). Це може бути неможливість проведення обрядів чи інших культових заходів, неможливість отримання релігійної інформації або неможливість отримання посвяти на проведення всього зазначеного. 
2) Особлива нагорода за дотримання всіх релігійних вимог. Тобто, якщо виконувати всі вимоги релігії, то людина отримає те, що неможливо отримати поза релігією. Зазвичай це рай після смерті, добробут, здоров’я, довге життя і т.п. 
3) Особливе покарання за недотримання релігійних вимог. Тобто, якщо людина не відповідає всім вимогам релігії, то вона отримає суворе покарання. Зазвичай це позбавлення вдачі, здоров’я, скорочення життя та страшні муки після смерті. 

Тобто всі релігії створені на тому, щоб шантажувати людину. 
Шантаж заснований на тому, що спочатку релігія не дає людині прямого доступу до самої себе і створює цілу систему посередників (жерці, священики, обрядодій). І людина вимушена звертатися тільки до них, щоб задовольнити свої релігійні потреби. 
Потім ці посередники виставляють ряд умов, яким треба відповідати. При цьому, виконання умов, за твердженнями священиків, дає все бажане. А не виконання викликає найсуворіше покарання. 
Таким чином, людина не може не звертатися до священників. А звернувшись, не може не виконувати їх вимоги. Це виливається в повну залежність від релігії. 

Язичництво ж влаштоване навпаки. 
Людина-язичник не потребує посередника, щоб задовольнити свої релігійні потреби. 

Кожен язичник може бути язичником будь-де і будь-коли. Ніяких жерців та волхвів для того, щоб бути язичником – не потрібно. 
Головний обряд язичництва – життя і щоб влаштувати цей обряд, потрібна тільки сама людина. Всі інші люди тільки можуть бути свідками, а не керівниками цього процесу. 

Вимог в язичництві нема. Кожен сам собі обирає вимоги та сам слідкує за їх дотриманням. Нагорода ж за їх дотримання відома тільки самій людині і вона в кожного своя власна. Покарання за недотримання цих вимог відоме тільки самій людині і в кожного воно своє. 

Тобто язичник сам собі є священиком та сам собі є суддею своїх вчинків. 
Саме це й є його головною відмінністю від інших релігій.

Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Рідновірство, а не "язичництво".
avatar