Головна » 2017 » Апрель » 24 » Джерела язичництва та справжність
22:55
Джерела язичництва та справжність

Джерела язичництва та справжність 

Майже кожний язичник хоча б раз стикався з питанням: з яких джерел? 
Тобто, постійно виникає питання про походження тих чи інших тверджень, що стосуються язичництва. Чи є вони взагалі? Де та відправна точка, від якої можна вести неперервну лінію логічних послідовностей? 

Такі питання мені ставлять постійно. Я намагався якось відповідати, шукати приклади, пояснення і одночасно сам набував знань в цьому питанні. Чим далі я вивчав історію язичництва та шукав джерела, тим більше я ставив перед собою питання: чому досі не впорядковане слов’янське язичництво? Чому вчені досі не зробили цілісного історичного матеріалу, в якому б виклали всі відомі факти та пояснили б історію наших пращурів, тим самим виключивши перекручення та вигадки. 

І ось до якого висновку я дійшов: відсутність інформації в цілісному вигляді про вірування наших пращурів та язичництво слов’ян пояснюється відсутністю предмета вивчення. Ті дані, якими можна оперувати з 100% впевненістю і які стосуються слов’янського язичництва – відсутні. 
Ні наука, ні самі язичники, ні хтось іще – не мають нічого достовірного про словянське язичництво. Тільки деякі археологічні знахідки, які знайдені на нашій території і датуються часами язичництва. 
ВСЕ. Більше нічого нема. 
Все інше – це припущення, здогадки, теорії, гіпотези, художнє змальовування. 
Навіть ті описи слов’янського язичництва, які начебто є в сусідніх народів – це уривчасті враження людей, які мало розуміли, про що вони пишуть. В ті часи самі ці «сусіди» навіть про себе такі нісенітниці писали, що голова обертом йде. Наш народ сам про себе нічого не написав, а якщо і написав, то цього ніхто ніде не бачив і вже навряд побачить. 

Всі сучасні заяви «Було саме так» роблять або повні дурні або пройдисвіти. Бо ніхто НАГОЛОШУЮ – НІХТО !!! не знає, як воно було насправді. 

Саме тому казати про передачу язичництва від пращурів до наших днів неможна. 
Саме тому казати про наслідування традиції та звичаю з язичницьких часів неможна. 
Саме тому насправді ми не язичники, а тільки НЕОязичники, бо ми не є продовженням, а тільки намагаємось відродити та відновити. 
Але ніхто ніколи не зможе відродити язичництво в тому первісному вигляді, бо ніхто не знає яке воно було. 

Всі розмови про джерела треба припинити раз і назавжди. Нема джерел. Є тільки уривки з різних джерел, які ми на свій власний розсуд поєднуємо та робимо висновки. І ці висновки в кожного свої. 
І це добре, бо ми є живі і кожен бачить життя неповторно і по своєму. 
Але той, хто хоча б на мить заявить, що він знає як було в язичницькі часи – брехун. Не знає він нічого, а тільки здогадується. 

Тому більшість сучасної інформації (майже вся) про язичництво слов’ян – маячня і брехня. 
Щоб спростити ваші пошуки (а пошукавши та вивчивши все достеменно ви таки переконаєтесь, що саме так воно і є), я наведу перелік того, що є найпоширенішою брехнею в язичництві: 
- слов’яно-арійські веди і все, що з ними пов’язано, 
- Велесова книга і все, що з нею пов'язано,
- слов’янські руни та «докирилічна» писемність, 
- існування слов’ян раніше 1 століття сучасної ери, 
- будь-які «веди», окрім індійських (але й вони нас не стосуються), 
- самоназви («рідновіри», «православна віра», «рун-віра» і навіть слово «язичництво» не є справжньою самоназвою вірувань наших пращурів), 
- обереги на шиях у вигляді «свастичних» символів та рун, 
- існування більшості богів з сучасного переліку (Кришень, Вишень, Числобог і т.п.), 
- існування практик на кшталт йоги, медитацій, свідомих сновидінь, виходів в астрал, прокачування чакр та подібних. 
І це тільки найпоширеніші омани, що просочують все язичництво. Існує ще безліч різноманітних вигадок та оман. 

Тому, не вірте жодному слову тих, хто обіцяє показати «як було». 
Вірте тільки тим, хто чесно зізнається в вигадках та веде вас в майбутнє на основі відомого, а не відновлює те, чого нема.

Категорія: Новини | Переглядів: 66 | Додав: Yaroved | Теги: джерела | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar