Головна » 2017 » Апрель » 26 » Цнотливість та подвійні стандарти
09:21
Цнотливість та подвійні стандарти

Цнотливість та подвійні стандарти 

Сучасне виховання дітей засноване на християнській моралі. Не секрет, що ті ж самі засади виховання дітей проникли й в язичництво. Скрізь лунають заклики про цнотливе виховання дівчат та недопустимість розпусти серед хлопців. 
Та чи правильним є такий підхід? 

Серед християнського соціуму блукають заяви, що язичники в давні часи були дуже розпутними і не стримували сексуальні бажання. Натомість протиставляється християнська мораль, де навіть відвертий погляд на протилежну стать засуджується. 
Чи має такий підхід право на життя? Давайте розберемося. 

По-перше, поява людини, тобто її народження неможливе без статевого акту, який зараз називають сексом. Тобто, секс між чоловіком та жінкою є не тільки природнім, а й необхідним для подальшого існування людства. 

По-друге, єдиним стримуючим фактором проти «розпутства» є імовірність народження «небажаних» дітей. Тобто може народитися дитина, яка не є бажаним продовженням роду. Хвороби відходять на задній план у зв'язку з сучасними засобами їх подолання та утримання від розповсюдження. 

По-третє, навіть народження небажаної дитини не є найнебезпечнішою та найбільш небажаною подією в житті людини. Тобто відсутність засобів для існування, відсутність розуміння близькими, відсутність самореалізації в житті людини куди страшніші, ніж народження дитини від людини, з якою не перебуваєш в шлюбі. 

Ось і виходить, що сучасне суспільство дуже прискіпливо ставиться до виховання дітей. Але при цьому чинить навпаки. 
Всі навколо кажуть, що раннє статеве життя – це погано. Але вік реєстрації шлюбів постійно зменшують. А природа каже про те, що до сексу людина готова набагато раніше, ніж це дозволяє суспільство.
Всі навколо кажуть, що народження дитини незаміжньою жінкою – це погано. Але більшість дітей росте тільки з одним із батьків. 
Всі кажуть, що брати гроші за секс – це проституція і це неприпустимо. Але майже кожна мріє вийти заміж не за коханого, а за багатого. 
Всі проти дошлюбного сексуального досвіду, але потім разом засуджують подружні зради, які сталися з причин сексуального незадоволення. 

То може годі і нам треба відмовитись від неприродних християнських постулатів та блюзнірства? 
Може час визнати людську природу і замість забобонів ввімкнути здоровий глузд? 
Між чоловіком та жінкою не може бути ніяких соціальних перепон. 
Також не може існувати ніяких стримуючих факторів, що не дозволяють людині піти від іншої людини. 

Християнська мораль та цнотливість стосунків – це пережиток часів рабовласництва, коли чоловік тримав жінку при собі на основі страху. 
Язичництво вчить бути природними. Коли нема кохання, яке є основою спільного життя, то ніякі соціальні та «моральні» закони не спрацьовують. Саме це ми й спостерігаємо зараз, коли незареєстровані офіційно шлюби, які засуджує суспільство, набагато міцніші, ніж офіційно визнані стосунки, що розсипаються протягом року, залишаючи дітей-напівсиріт. 

Окремо слід зазначити, що я не закликаю до збоченого нестриманого сексу всіх з усіма. Він є неприродним наслідком довготривалого, руйнуючого психику, стримання бажань та прагнень, що виливаються у вигляді збочень.
Ні. 
Я кажу тільки про відносини жінки та чоловіка, що є природними та бажаними.

Категорія: Новини | Переглядів: 71 | Додав: Yaroved | Теги: цнота, природа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar