Головна » 2017 » Июнь » 19 » Чому ми не походимо з півночі. Версія
23:17
Чому ми не походимо з півночі. Версія

Чому слов’яни не походять з півночі.

Інформація для роздумів

Хто з вас коли був на півночі. Ні, не північніше вашого рідного міста на 200-300 км, а на справжній далекій півночі. Може хтось колись відвідував Санкт-Петербург? Може хтось колись відвідував Великий Новгород? Хто там був, ті підтвердять мої слова про те, що дуже значними днями для тієї місцевості є так звані «білі ночі». На відміну від полярної ночі, білі ночі особливі тим, що ніч в повному розумінні не настає, а натомість спостерігаються лише сутінки, хоча сонце заходить за обрій.

Всі народи півночі з особливою пошаною ставляться до цього часу і вважають його особливим. Білі ночі описані в купі фольклору та етнографії цих народів. До цих днів влаштовуються особливі обряди, дії, події та святкування. Тобто непомітно ці дня не проходять аж ніяк. Головними датами вважається початок та кінець білих ночей і ці дні кожен представник північного народу знає без нагадування та календаря.

 

А тепер повернемося до так званої теорії походження слов’ян та русів начебто з півночі. Також згадаємо про версію, що витоком східних племен слов’ян є Великий Новгород. Згадаємо про Рюріка, який начебто прийшов з півночі. Все це має відношення до далекої півночі, де є або білі ночі або полярні ночі.

Але…

Але…але… але…

 

Жодної згадки, свята, шанування чи бодай натяку на ці дні нема ані в народі, ані в літописах, ані в будь-чому. Це говорить тільки про одне – наш народ ніколи не бачив на власні очі білих ночей, а тим більше полярних ночей. Тобто наш народ ніколи не мешкав північніше 58° північної широти і навіть не спілкувався з народами, для яких такі широти є рідними.

 

Тому теорія про начебто походження племені русів з півночі, а також залучення представників північних народів для царювання над нами, розсипається всього лише навколо астрономічно-природних явищ. Язичники мають знати це, бо все природне для них повинно бути відкритою книгою. І вірити в північну винятковість та північні витоки нашої культури на фоні викладеної інформації стає дедалі складніше…

Категорія: Новини | Переглядів: 94 | Додав: Yaroved | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar