Головна » 2017 » Март » 27 » Чому язичники самі винні в тому, що їх перемагають християни
17:30
Чому язичники самі винні в тому, що їх перемагають християни

Чому язичники самі винні в тому, що їх перемагають християни

Суперечка язичників і християн існує вже не менше 1000 років. І навіть такий величезний проміжок часу ніяк не покладе край цьому протистоянню. Але всім зрозуміло, що сили язичництва проти християнства мізерні і протиставити величезній машині християнства в язичників окрім відданості нічого. Але треба визнати, що відданих християнству людей ніяк не менше, ніж переконаних язичників. 

Вже пройшов доволі великій проміжок часу так званого «відродження» язичництва. В Україні він тягнеться вже майже пів століття, а бурхлива його фаза не менше 25 років. Це достатньо великий проміжок часу, але позиції язичництва ані на трохи не зміцніли. 

Чому? 

Щоб зрозуміти цей процес та знайти відповідь на це питання, потрібно зрозуміти, якими саме механізмами в сучасному світі відбувається подібне протистояння. Тобто що слугує головним джерелом сили будь-якої релігії чи громадського об’єднання. Що є зброєю в боротьбі. 

Мені зараз можуть навести купу прикладів та засобів, але всі вони можуть бути реалізовані в сучасному світі тільки завдяки наявності грошей. Так-так. Саме гроші є тим знаряддям та зброєю, якою здобувається перемога в сучасному світі. І не так важливо, чи то війна держав, чи то війна релігій, чи то війна сусідів на кутку. В кого більше грошей – в того більше шансів на перемогу. Той, хто цього не розуміє – той ніколи не воював чи просто не в цій реальності перебуває. 

Тож треба усвідомити, що боротьба з християнством не має шансів на перемогу допоки матеріальні ресурси (читай гроші) язичництва не зрівняються з ресурсами християн. 
На сьогодні ці величини не зрівняні навіть теоретично. 

Тому є тільки два шляхи зміцнити позиції язичників: 
1) Дочекатися розорення християнства в наслідок зменшення до них інтересу громадськості, що майже неможливо і чекати треба занадто довго. 
2) Заробити гроші самостійно в тій самій кількості, що є в християн, що більш вірогідно. 

Але чомусь хтось вбив в голови язичників, що язичництво не може мати справу з грошима. Цікаво, кому це вигідно? Не здогадуєтесь? 
Чомусь хтось постійно каже «Не брудніть рук грошима», бо то справа християн, а ми на них схожими бути не хочемо. 
Чомусь постійно насаджується теза, що язичницькі жерці та волхви, якщо беруть гроші – вже не жерці та не волхви. 

Дозвольте перепитати, а яким чином ви взагалі щось створювати збираєтесь? За який кошт? 
Дозвольте перепитати, чи багато ви знаєте людей, що безкоштовно ладні все життя займатися однією справою. Та ще щоб так робили цю справу, щоб з небуття постало язичництво і перемогло наймогутнішу релігійну систему. 
А найбільше мене цікавить, яка людина, що має здібності все це зробити, полишить свої власні турботи та заробіток, кине свою родину без грошей та доходу, покине всі свої амбіції та матеріальні бажання, і присвятить своє життя якійсь ідеї? Покажіть мені хоча б одну таку людину. Хоча не показуйте саму людину, а покажіть її досягнення на язичницькому поприщі. 

Тож бо й воно, що це все дурість і занепад, який створюється руками та язиками самих язичників. Це самі язичники себе прирекли до постійного жебракування та долі пасти задніх серед релігій. 
В сучасному світі, хто боїться грошей – той залишається без майбутнього. І допоки язичники не змінять своє ставлення до грошей і їх обігу в язичництві – нічого на краще не зміниться. 

А наші вороги та суперники і надалі рахуватимуть свої багатомільйонні статки та сміятимуться з нашої дурості та нерозважливості.

Категорія: Новини | Переглядів: 116 | Додав: Yaroved | Теги: сила, кошти, християнство, язичництво, гроші, винні, боротьба | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Цілком згоден. Без грошей навіть будки собаці не збудуєш.
avatar