Головна » 2017 » Апрель » 8 » Чаклунство поруч або що може сучасний язичник
06:48
Чаклунство поруч або що може сучасний язичник

Чаклунство поруч або що може сучасний язичник 

Всі ми в дитинстві слухали та читали казки, в яких розповідалося про різних чаклунів та магів. Нам здавалося, що вони можуть все. Будь-яка думка ними перетворювалась на дійсність і вони робили те, що простій людині не під силу. 
Згодом, дорослішаючи, ми почали думати, що більшість казок містять в собі язичницьку основу і всі ті чаклунські здібності почали приписувати язичницьким магам, чаклунам та чарівникам. Сьогодні майже всі язичники вважають, що чаклунство являє собою головну складову язичництва і без нього язичництво існувати не може. 

Я казав раніше, кажу зараз і буду казати, що чарівництво та чаклунство в язичництві – це дурість, що заганяє людей назад на століття і не дає навіть шансу на розвиток. Той язичник, що мріє про чаклунські здібності – насправді дитина, що не вийшла із стану дитячих мрій та знань. 
І ось чому… 

Що з казкових здібностей ви б хотіли мати собі? Якою б здібністю бажали оволодіти? 
Давайте по черзі. 

Передача думки на відстані? 
Візьміть телефон, а ще краще смартфон. Ввімкніть Skype чи Viber і насолоджуйтесь розмовою, дивлячись на співбесідника незалежно від відстані та місця знаходження. 
Отримання мудрості та знань в потрібну хвилину? 
Пошукові системи мережі інтернет вже це роблять швидше, ніж ви формулюєте питання. 
Керування механізмами за допомогою голосу? 
Це вже реалізовано навіть в смарфонах, а про безпілотні авто, сподіваюсь, розповідати не треба. Зараз існують навіть пристрої з голосовим керуванням для інвалідів, що виключають необхідність допомоги сторонньої людини. 
Летіти немов птах над хмарами? 
Так начебто літаки давно вигадали і люди літають по всьому світу. Років так 15 тому був створений навіть портативний апарат для польоту однієї людини. 
Дивитися крізь стіни? 
Сходіть в рентген кабінет і переконайтеся в тому. Можете взяти тепловізор і подивитися скрізь ліс навіть в ночі. Можете взяти прилад УЗІ і «просвітити» будь-яку річ. Якщо буде і цього мало, то існують прилади майже 10 різних спектрів, які перетворюються на видимі нами. 
Одним махом вражати багато ворогів? 
То про арсенал зброї масового ураження вам будь-який військовий розповість. Або, знов таки, скористайтесь пошуковою системою і дізнайтесь самі. 
Довголіття та безсмертя? 
А хіба пересадку органів не роблять і не витягають з того світу безнадійних? Може комусь це здасться неймовірним, але майже всі різновиди раку на сьогодні вважаються виліковними, якщо звернутися до лікарів вчасно. Омолодження вже кілька десятків років роблять і в 85 люди виглядають не старіше 30. 

Те, що ви не маєте доступу до всіх цих див людства – не означає що їх не існує. 
Те, що ви не знаєте про існування цих див людства – не означає, що вони не реалізовані. 
Майже кожна здібність «казкових персонажів» вже втілена в життя і люди ними користуються. 

Вся справа в тому, що більшість язичників мріє про отримання того, що ними може бути набуте тільки важкою працею. Шлях до їх мрій вже давно прокладений. Залишилось тільки прикласти зусиль та отримати бажане. 

Але не отримують всього цього тому, що на заваді стоять дурість та лінощі. І оці дурні та ліниві люди прагнуть здійснити всі свої бажання не приклавши найменших зусиль. Без зусиль, ставши тільки язичником, більшість мріє про отримання всього на світі у власне безмежне користування. 

Але лінивий дурень навіть у казках ніколи не володіє чаклунством та магією.

Категорія: Новини | Переглядів: 56 | Додав: Yaroved | Теги: язичництво, Волхв | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar