Головна » Файли » Особисті обряди

Особисті обряди, що проводять жерці громади "Коло Сіверщини"
21.01.2017, 19:06

Особисті обряди, що проводять жерці громади "Коло Сіверщини", є особовим дійством, що відбувається між людиною та жерцем. Це таїнство, що направлене на зміну існуючого стану людини на краще.  

Існує декілька особистих обрядів. Ось деякі з них:

Розкрещення - позбавлення зв'язку з непотрібною релігією та розірвання всіх зобов'язань щодо неї. Після цього обряду будь-які обов'язки виконувати вимоги будь-якої релігії стають недійсні. 

Найчастіше проводиться обряд позбавлення людини християнства (з чого і назва обрядодійства). Після обряду людина не вимушена ходити до церкви, носити символи християнства (хрестики, розп'яття, іконки), виконувати християнські звичаї (цілування ікон, ставання на коліна, вмовляння, рабська покора).

Людина стає вільною і вона вільна у своєму виборі подальшої віри чи її відсутності. Так би мовити, людина стає на початок свого шляху і всі обрані подальші життєві шляхи будуть свідомими і не під примусом. 

Особливо слід зазначити, що обряд Розкрещення не є обрядом посвяти в язичництво, а тільки позбавляє людину тягаря. В подальшому людина може стати язичником і приєднатися до будь-якої язичницької громади шляхом проходження обряду ім'янаречення.

Ім'янаречення - обряд посвяти в язичництво. 

Під час проходження обряду Ім'янаречення людина отримує власне нове ім'я, яке використовується в язичницькому середовищі та є обов'язковим для всіх подальших обрядів та дійств в язичницькій громаді. 

Обряд Ім'янаречення є обрядом ініціації, після якого людина живе згідно законів та звичаїв язичництва. Все її подальше життя буде супроводжуватись підтримкою язичницьких сил та богів. Цей природний стан допоможе більш рішуче дивитись на життя та приймати рішення. Людина, яка пройшла обряд Ім'янаречення - є людина повноцінна, що сама обирає свій подальший шлях і відповідає за кожний свій крок, дію, вибір, рішення і результат.  

Очищення - цей обряд виконується з метою позбавлення людини впливу негативного інформаційного та енергетичного змісту. Звичайно цей обряд допомагає позбутися впливу зурочення, переляку, безпідставної нервовості, безсоння та інших умисних дистанційних впливів. 

Обряд Очищення можуть пройти не лише ім'янареченні язичники, а й будь-яка бажаюча людина.

Зміст та послідовність дій цього обряду суто індивідуальні і можуть дуже відрізнятися для кожного окремого випадку. 

Зміст кожного обряду людина взнає завчасно до того, як цей обряд проводиться.

Всі необхідні речі та підготовчі дії виконуються тільки після узгодження з жерцем, який буде виконувати обряд.

На теперішній час всі особисті обряди проводить та виконує голова громади "Коло Сіверщини" - Яровед (Анатолій Ярошенко).

Категорія: Особисті обряди | Додав: Yaroved | Теги: очинення, особисто, язичництво, Посвята, Ім'янаречення
Переглядів: 125 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar