Головна » Файли » Особисті обряди

Обряди індивідуальні за попередньої домовленістю в Чернігові
25.01.2017, 23:24

Обряди індивідуальні за попередньої домовленістю

Обряди, що проводить голова громади "Коло Сіверщини" Анатолій Ярошенко.

Обряд зміцнення (надання життєвих сил) - проводиться у випадках втрати життєвих сил та поганого загального здоров'я людини. Рекомендовано тим, хто довгий час перебував у відрядженнях, "на заробітках", вахтах або в довготривалому стрессовому стані. Також обов'язковий тим, хто проходить реабілітаційних період після складного лікування.

Обряд зняття зурочення - проводиться у випадках зурочення людини чи умисного енергетичного впливу на стан людини. Не проводиться дистанційно, а вимагає присутності того, на кого було здійснено зурочення. Обряд може потребувати попереднього з'ясування існування зурочення (диагностики).

Обряд позбавлення бездітності - обряд проводиться у випадках довготривалої відсутності вагітності. Потребує присутності обох подружжя. При неможливості залучення на обряд одного з подружжя, виконується "Обряд зміцнення" з додатковими особливостями.

Обряд налагодження родинних відносин - обряд може проводитись навіть при відсутності людей, що перебувають у суперечці. Достатньо одного представника роду (родини). На обряд обов'язкова наявність фото тих, кого треба помирити чи припинити сварки. 

Обряд повернення сенсу життя - цей обряд виконується для виводу людини з глибокої депресії чи повернення до буденного життя після шокових станів та потрясінь. Потребує декількох повторень.

Обряд зняття страху (переляку) - обряд виконується тільки після з'ясування предмету страху чи переляку. Здебільшого проводиться для дітей та молодих людей до заміжжя. 

Обряд захисту від несподіванок (нападів, аварій, нещасних випадків) - цей обряд вміщує освячення особистого оберегу та надання йому особливих сил стосовно власника і його потреб. Після обряду оберег втрачає всі попередні властивості і набуває нового змісту.

Обряд зняття родового (сімейного) прокляття - обряд виконується тільки після докладних консультацій з об'єктом прокляття та з'ясування об'єкту "відпрацювання" прокляття. 

Обряд очищення помешкання - обряд вигнання небажаних "істот" та знищення небажаних впливів на помешкання (будівлю).

Обряд допомоги (в важливій справі) - цей обряд повторює "Обряд зміцнення", але відрізняється направленістю. Якщо перший допомагає людині в плані здоров'я, то другий надає впевненості та рішучості. 

Додаткові обряди на відстані (при відсутності людини, на яку відбувається вплив) - особливі обряди, що виконуються в залежності від бажання людини. Можуть містити будь-які комбінації та етапи всіх існуючих (перелічених вище) обрядів.

Всі перелічені обряди виконуються безкоштовно Анатолієм Ярошенко.

Будь-які подяки, подарунки, грошові внески, пожертви та інше, визначаються самостійно самими благодійниками і можуть бути направлені не тільки самому виконавцю обрядів, але й громаді, яку він очолює. Питання на кшталт "а що звичайно дають?" залишаться без відповіді.

Слід зазначити, що всі необхідні елементи та витрати обряду, забезпечує та надає той, хто обряд проходить. 

Проходження обряду можливе виключно після попереднього погодження часу і місця його проведення з Анатолієм Ярошенко.

Категорія: Особисті обряди | Додав: Yaroved | Теги: обряд, очищення, особисто, розкрещування, Ім'янаречення
Переглядів: 141 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar